Hakkımızda

Tekin Otomotiv 25 yılı aşkın Renault yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurucusu olan Ali Tekin'in 18 yılda hiç değişmeyen prensipleri ile bugünlere gelmiştir.

İlkelerimiz arasında dürüstlük, düşük fiyat politikasıyla kaliteden asla ödün vermeyen bir çalışma prensibine sahiptir. Kurulduğu günden günümüze uzman olduğumuz Renault yedek parça sektörüne 2005 yılından itibaren Dacia markalarına da ekleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Firmamız daima müşterilerinin beklentilerini önceden belirleyerek, talepleri zamanında ve eksiksiz yerine getirmektedir.

Şirketimiz günün gelişen ve değişen koşulları içinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet ağını ve çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.

Vizyonumuz :
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak Renault & Dacia markalarına sahip olan müşterilerimize zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermek.

Misyonumuz :
Çorlu'da tutarlı ve güvenilir bir marka olarak sektörde hizmet alanımıza giren tüm çalışmalarda en başarılı şirket olmaktır.

Firmamızdan Görüntüler